Editörün Ses İzolasyon Ve Akustik Yalıtım Notu

''Stres bir toplum sağlığı sorunudur. İstemediğimiz yada hoşumuza gitmeyen her ses bizler için bir stres kaynağıdır. Yol açtığı sorunlar bilinmekte. Günümüzde artık mevcut yapılarda rahatlıkla uygulanan ve oldukça verimli sonuçlar üreten ses yalıtım ve izolasyonu ile akustik düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Sizlerde bu sayede evlerinizde, iş yerlerinizde ve sosyal ortamlarınızda  istemediğiniz gürültüyü çekmek zorunda değilsiniz.'' editör

 

İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Tesla Akustik, Ses İzolasyonu ve Akustik düzenleme alanında Ürün Satışı ve Temini ile kısa Sürede Sektördeki Yerini Almıştır. Farklı Zaman Dilimlerinde 5 Yıldır Yürüttüğümüz Çalışmalarda Edindiğimiz Sektörel Tecrübemizi, Günümüzde Kentlerin Artan Nüfus Yoğunluğuna ve Dönüşümüne Bağlı Olarak Çeşitlenen Her Türlü Gürültü Kaynağının İzolasyonu ile İnşaat ve Hacim Akustikleri Düzenleme Alanlarında Buluşturarak 3.5 Yıldır Ülkemiz Sektörünün Katma Değerine Sunuyoruz..

Tamamı Sertifikalı ve TSE Belgeli Ürünleri Kullanmaktayız. Çözüm Ortaklarımızın Doğru Anlatımı, Doğru Analizi ile Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Uygulama Hizmetini, Uygun Maliyetlerle Sunarak, Kısa Süre Marka Olmuş Farklı Projelerine İmza Atmanın Haklı Gururunu Yaşamaktayız.

''Kimsenin Gürültüsünü Çekmek Zorunda Değilsiniz.''